najlepsze ubezpieczenia na życie

676523291-48.jpg

Wraz z poziomem zamożności Polaków rośnie również ich potrzeba zabezpieczania najbliższych na wypadek własnej śmierci czy trwałej niezdolności do pracy. Dlatego na popularności zyskują ubezpieczenia na życie, które w przypadku kredytów są jedną z form zabezpieczenia. Pojawia się jednak dylemat, jak wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie, które nie będzie dużo kosztować, a jednocześnie zabezpieczyć przyszłość najbliższych.

Rodzaje ubezpieczeń na życie
Najczęściej wybieranym rodzaje ubezpieczenia na życie jest klasyczne ubezpieczenie, które uprawnia do wypłacenia świadczenia po śmierci ubezpieczonego. Coraz częściej do polisy na życie dodaje się polisę na wypadek zachorowania na wybrane zachorowania czy na wypadek trwałej niezdolności do pracy. Ubezpieczenia na życie przez internet pozwalają na realne oszczędności – zakup polisy online to nawet 20% upustu przy opłaceniu składki przy użyciu karty kredytowej.

Dodatkowe polisy ubezpieczeniowe
Coraz częściej zarówno do polisy na życie, jak i do ubezpieczeń komunikacyjnych dodawana jest polisa NNW, która chroni dodatkowo ubezpieczonego w przypadku zachorowania wskutek zajścia ściśle określonego w polisie zdarzenia ubezpieczeniowego. Może nim być np. wypadek komunikacyjny. Polisa NNW zapewnia świadczenia finansowe w przypadku, gdy ubezpieczony ulegnie wypadkowi i będzie potrzebować dodatkowej, płatnej rehabilitacji. Świadczenia pieniężne są zwykle wypłacane w ramach dodatkowych polis. Warto zobaczyć porównywarkę ubezpieczeń: ubezpieczeniagrupowe.com.pl/